Cubistic Ladies "Opojenie"
Cubistic Ladies "Opojenie"

Cubistic Ladies "Opojenie"

Priamy predaj
149,00 €
Bez dane

Technika: Akvarel, kombinovaná technika, tvrdý papier

Rozmery: 30 ✕ š 25 cm

Podpis: Na zadnej strane LujMarí

Rok: 2018

 

Technika: tempera, tvrdý papier

Rozmery: 30 ✕ š 25 cm

Podpis: Na zadnej strane Lujmari

Rok
2018

Od mala sa venuje výtvarnému umeniu, ktoré časom vyústilo do štýlu neo-kubizmu v ktorom sa našla a súčasne ho ďalej rozvíja. S nástupom na Vysokú školu sa dostala do ateliéru Paliho Susu v pôvodnej Bratislavskej Cvernovke odkiaľ sa spolu s komunitou Cvernovky v roku 2017 presťahovala do novej budovy Novej Cvernovky v bývalej chemickej škole na Račianskej ulici, kde otvorila svoj vlastný ateliér. Vystavovať začala od marca 2015 a so svojimi dielami už prešla naprieč Slovenskom od Bratislavy cez Skalnaté pleso vo Vysokých Tatrách do Bardejova a iných miest ale objavila sa už aj v Českej republike a Švajčiarsku. Každoročne, už tradične sa zapája do najväčšej akcie Novej Cvernovky - 1. Máj - Deň otvorených ateliérov, kde môžete nazrieť priamo do priestoru ateliéru v ktorom tvorí. Jej dielo "Skvelo dozreté" zdobilo etiketu vín Vitis Galéria a obraz “Vernissage“ sa stal súčasťou výstavy Art Basel 2017 vo Švajčiarskom Basel v projekte The ArtBox Project kde sa stala jednou z 30tich celosvetových finalistov.

Žiadne recenzie
LujMarí Palugová

Mariana Lujza Palugová umeleckým menom LujMarí je rodáčkou z Dolného Kubína, má 28 rokov a v roku 2018 úspešne ukončila štúdium magisterského stupňa na VŠVU na Katedre reštaurovania.

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný na porovnanie.

Naše stránky používajú iba cookies, aby nám poskytli lepší prehľad o pohybe používateľov na stránke a sledovali štatistiky návštev.

Súhlasíte, aby váš počítač použil cookies pre tento účel?