Komisionálny predaj

Komisionálny predaj umeleckých diel prebieha prostredníctvom internetových stránok www.artprofit.sk. Kúpna cena umeleckých diel je pevne stanovená v EUR a nezahŕňa náklady na balné a dopravu umeleckých diel. Kupujúci môže nakupovať diela v komisnom predaji prostredníctvom internetu po úspešnej registrácii na internetových stránkach www.artprofit.sk alebo osobne v Galérii ArtProfit , Dlhoveská 1377/5, 927 05, Šaľa. Kupujúci je povinný kúpnu cenu predmetov zakúpených prostredníctvom komisného predaja, uhradiť: bankovým prevodom, resp. osobne v Galérii Galérii ArtProfit , Dlhoveská 1377/5, 927 05, Šaľa v hotovosti. Kúpna cena predmetov aukcie je splatná najneskôr do 7 tich dní odo dňa učinenia objednávky.

Ponúknuť diela do komisie

Komisionálny, alebo komisný predaj znamená predaj tovaru, ktorý komitent (vlastník) prenechá komisionárovi (predajca) s tým, že komisionár by sa mal snažiť v záujme komitenta predať čo najviac tovaru, samozrejme, za účelom dohodnutej provízie. Za tovar komisionálneho predaja sa dopredu neplatí pri jeho prevzatí komitentovi, ale až po uskutočnení predaja..

Investícia do umenia prináša najvyššiu návratnosť

Zadarmo od 200 €
Upozornenie
100% Garancia
Časové obmedzenie
Komisionálny predaj
Maximálne zhodnotenie

Máte doma umelecké dielo? Obraz, grafiku, prípadne sochu?

Neváhajte a kontaktujte nás. Ponúkneme Vám nezáväzné ocenenie. Spolupracujeme s poprednými znalcami z oblasti výtvarného umenia.

Ceny sú závislé a určujú sa podľa aktuálnej ponuky a dopytu. Dosiahnuté výsledky jednotlivých aukcií si spätne môžete pozrieť v archíve skončených aukcií. Nezabudnite však, že vždy musíte pripočítať 20% k najvyššej cene dosiahnutej v internetovej aukcii. Je to odplata za poskytnuté služby galérii. 

info@artprofit.sk

Online 24h 7d

+421 903 341 460

Pondelok – Piatok  8:00 – 16:00

927 05 ŠAĽA

Dlhoveská 1377/5

Napíšte nám

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný na porovnanie.

Naše stránky používajú iba cookies, aby nám poskytli lepší prehľad o pohybe používateľov na stránke a sledovali štatistiky návštev.

Súhlasíte, aby váš počítač použil cookies pre tento účel?