Získajte originálne umelecké dielo v aukcii

Na investície do umenia by sa malo pozerať trochu inak ako na investície do finančných produktov. Pokiaľ premýšľate o alternatívnych investíciách v podobne umeleckých diel, mali by ste určite počítať so zhodnotením až za dlhšiu dobu. Do umenia môžu investovať bez obáv aj laici, ale na začiatku je vhodné nájsť niekoho, komu môžete dôverovať a začať v špecializovaných predajniach, ktoré garantujú pravosť obrazov.

Ako vydražiť obraz?

Registrujte sa do svojej prvej aukcie! U nás nájdete výhodné ponuky zaujímavých umeleckých diel naprieč niekoľkými storočiami v transparentnej prezentácii, kde si sami určíte svoju cenovú hranicu vyplňte registráciu na našom webe . Príďte sa osobne pozrieť na predaukčnú výstavu do Aukčnej Galérii Artprofit na dražené umelecké dielo, či zodpovedá Vášmu očakávaniu akonáhle je registrácia dokončená overením Vašej totožnosti, môžete prihadzovať na Vami vybrané umelecké dielo formou prihodenia alebo limitu môžete získať umelecké dielo za výhodné ceny.

Priama kúpa umeleckého diela

Umelecké dielo môžete získať aj priamo bez účasti v aukcii. Máte na výber zakúpiť priamo našej aukčnej galérii ArtProfit alebo zakúpiť cez náš Web na www.artprofit.sk

Investícia do umenia prináša najvyššiu návratnosť

Zadarmo od 200 €
Upozornenie
100% Garancia
Časové obmedzenie
Komisionálny predaj
Maximálne zhodnotenie

Máte doma umelecké dielo? Obraz, grafiku, prípadne sochu?

Neváhajte a kontaktujte nás. Ponúkneme Vám nezáväzné ocenenie. Spolupracujeme s poprednými znalcami z oblasti výtvarného umenia.

Ceny sú závislé a určujú sa podľa aktuálnej ponuky a dopytu. Dosiahnuté výsledky jednotlivých aukcií si spätne môžete pozrieť v archíve skončených aukcií. Nezabudnite však, že vždy musíte pripočítať 20% k najvyššej cene dosiahnutej v internetovej aukcii. Je to odplata za poskytnuté služby galérii. 

info@artprofit.sk

Online 24h 7d

+421 903 341 460

Pondelok – Piatok  8:00 – 16:00

927 05 ŠAĽA

Dlhoveská 1377/5

Napíšte nám

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný na porovnanie.

Naše stránky používajú iba cookies, aby nám poskytli lepší prehľad o pohybe používateľov na stránke a sledovali štatistiky návštev.

Súhlasíte, aby váš počítač použil cookies pre tento účel?