Tatry
popis: Olej na plátne, 63x51 cm.
Signované: Neznámy autor.
Pozn.: Nerámované
Uložte si produkty do zoznamu želaní, aby ste si ich mohli kúpiť neskôr alebo ich zdieľať so svojimi priateľmi.
Naše stránky používajú iba cookies, aby nám poskytli lepší prehľad o pohybe používateľov na stránke a sledovali štatistiky návštev.
Súhlasíte, aby váš počítač použil cookies pre tento účel?