Počítačová grafika E. A. Rusko Pavol Vyvolávacia cena : 75 € 90,00 € Názov: E. A. Technika: počítačová grafika Rozmery: 31,5 x 22,5 cm Rok: 2006 Signatúra: DU ceruzkou Pozn.: rám + sklo Pridať do košíka
Predajná galéria Farba času I. Kállay Dušan Vyvolávacia cena: 89 € 169,00 € Názov: z cyklus Farba času Technika: Kombinovaná grafická technika (lept, akvatinta), Rozmery: 15x10 cm. Podpis: Signované dole uprostred ceruzkou Dušan Kállay. Voľné listy. Pridať do košíka
Predajná galéria Farba času II. Kállay Dušan Vyvolávacia cena : 89 € 169,00 € Názov: z cyklus Farba času Technika: Kombinovaná grafická technika (lept, akvatinta), Rozmery: 15x10 cm. Podpis: Signované dole uprostred ceruzkou Dušan Kállay. Voľné listy. Pridať do košíka
Aukcia Kompozícia Fila Rudolf Vyvolávacia cena : 195 € 380,00 € Rok: 1968 Technika: kombinovaná technika, papier Rozmery: 52 x 41 cm Rám: rámované Podpis: Vľavo dole R. Fila 68 Pridať do košíka
Olej Krajinka Plachý Vladimír Vyvolávacia cena : 110 € 169,00 € Názov: Krajinka Technika: Olej na lepenke Rozmer: 15 x 20 cm Podpis: vpravo dole V. Plachý Poznámka: Rámované Pridať do košíka
Olej Loďky Plachý Vladimír Vyvolávacia cena : 110 € 169,00 € Názov: Loďky Technika: Olej na lepenke Rozmer: 15 x 20 cm Podpis: vpravo dole V. Plachý Poznámka: Rámované Pridať do košíka
Aukcia Ruka s veternou ružou Galanda Mikuláš Vyvolávacia cena : 99 € 190,00 € Názov: Ruka s veternou ružou, Ex libris Technika: zinkografia Rok: 1931 Signatúra: nesignované Pozn.: rám + pasparta Pridať do košíka
Aukcia Slúžka Szász István Vyvolávacia cena : 750 € 980,00 € Slúžka popis: Olej na plátne, 50 x 40 cm. Signované vľavo dole Száz István Pozn.: Rám mierne poškodený. Okolo roku 1930 Pridať do košíka
Aukcia Tatry Neznámy autor Vyvolávacia cena : 50 € 150,00 € Tatry popis: Olej na plátne, 63x51 cm. Signované: Neznámy autor. Pozn.: Nerámované Pridať do košíka
Aukcia Zátišie s koníkom Vávrová Katarína Vyvolávacia cena : 65 € 145,00 € Technika: lept Rozmer: 14,7 x 9,8 cm Signatúra: sign. PD Katarína Vavrová Číslo: č. 81/125 Poznámka: Rámované Pridať do košíka
Litografia Žena Paštéka Milan Vyvolávacia cena : 49 € 290,00 € AUTOR: MILAN PAŠTÉKA DIELO: ŽENA TECHNIKA: GRAFIKA ROZMERY: 22 X 15 CM ROK: 1967 NÁKLAD: 4/20 POZNÁMKA: POZOSTALOSŤ PO AUTOROVI POZNÁMKA: NERÁMOVANÉ Pridať do košíka